WhatsApp Destek Hattı

Samsung Galaxy S10 Güvenli Mod Nasıl Başlatılır?
Güvenli mod yalnızca telefonun 1. Taraf uygulamalarına izin verildiği ve telefon sorunların gözlenebildiği güvenli alan olarak kullanılıyor. Amiral gemileri arasında yer alan Samsung Galaxy s10 kullanıcıları yaşadıkları sorunlar nedeniyle bu modu kullanmaya ihtiyaç duyuyorlar. Ancak bu sorun beraberinde samsung galaxy s10 güvenli mod nasıl başlatılır? Sorularını da beraberinde getiriyor. Telefon açık ve kapalı iken güvenli moda girmek farklı yöntemlerle sağlanabiliyor. Galaxy s10 kullanıcıları bir türlü çözüm bulamadıkları sorunları güvenli mod alanında saptayarak çözmeyi ve telefon çalışmasının iyi hale gelmesini amaçlıyorlar.


Galaxy S10 Açıkken Güvenli Moda Girmek

Telefonu aktif olarak kullanan kişiler güvenli moda girmek için telefonun sağ tarafındaki güç ekranına basılı tutarak beklemeliler. Güvenli mod seçeneği gelene kadar bekleyen kullanıcılar ardından bu seçeneği seçerek güvenli mod ile telefonlarını başlatma işlemini tamamlayabiliyorlar. Telefon ile ilgili sorunlar giderildikten sonra yeniden güç düğmesine basılarak telefon normal modda açılabiliyor.


Galaxy s10 Kapalıyken Güvenli Modda Başlatmak

Samsung Galaxy s10 modellerde güvenli modda telefon kapalı iken başlatma işlemi yapılırken telefonun sağ tarafındaki güç butonuna öncelikle yine basılı tutulur. Ardından Samsung ekranı görünür ve titrer bu anda telefonun ses kapama düğmesine de basılı tutularak güvenli mod göstergeli ekranının görünmesi beklenir. Bu sayede Samsung Galaxy s10 kullanıcıları güvenli moda girme işlemini tamamlamış olurlar. İşlemlerin ardından tekrar kapama açma işlemi yaparak galaxy10 kullanıcıları telefonlarını normal bir şekilde kullanabilirler.


Güvenli Mod Neden Kullanılır?

Hemen her dijital cihazda güvenli mod bölümü cihazda oluşan sorunları çözmek adına kullanılırlar. Zira bu alanda yalnızca telefonun 1. taraf uygulamalarının çalışıyor olması güvenlik sorunlarının saptanıp çözülebilmesi adına kolaylıklar sağlar. Telefonda zaman içerisinde yapılan işlemlerden dolayı oluşan sorunları çözmek adına kullanılan güvenli mod ortaya çıkan telefon kasması, ana ekranda sürekli reklam çıkması veya telefona virüs bulaşması gibi sorunları çözmek adına kullanılır. Özellikle Google Play dışında indirilen apk uygulamaların yarattığı sorunları çözmek adına kullanılan güvenli mod bölümünde kullanıcıların telefonlarını yeniden en iyi hale getirmesi sağlanıyor.