WhatsApp Destek Hattı

iPhone'a Müzik İndirme Yöntemleri
ABD'li teknoloji devi Apple firması tarafından üretilen iPhone cihazları, güvenlik açısından dışarıdan gelecek olan her hangi bir virüsün cihaza girmemesi açısından müzik indirme işlemlerine karşı önlem alır. Kullanıcıların müzik indirme işlemi için kullanabilecekleri bazı programlar yer almakla beraber, iPhone'da müzik indirme yöntemleri çeşitlilik gösterir. iPhone kullanıcıları için güvenilir kanallar üzerinden müzik indirebilmek adına bazı uygulamalar tercih edilebilirler.


Tubidy

Yalnızca IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışan Tubidy uygulaması, müzik indirebilmek için tercih edilebilecek güvenilir uygulamalardan bir tanesi olarak bilinir. App Store uygulamasına giriş yapıldıktan sonra arama kısmına Tubidy yazılarak uygulama cihaza indirilir. Daha sonrasında açılarak indirilmek istenilen müziğin adı yazılır ve indirme butonuna tıklanır. Bu uygulama iPhone cihazlarında her hangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkarmamakla beraber, hızlı bir şekilde müzik indirme işleminin yapılabilmesine de olanak tanır. App Store'da en çok indirilen uygulamalardan bir tanesidir.


Tonify

Tek dokunuş üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde müzik indirme işleminin yapılabileceği Tonify uygulaması, IOS kullanıcıları için üretilmiştir. Sadece App Store üzerinden indirilebilecek olan bu uygulama sayesinde her türden ve her yıldan müziğe erişim sağlayabilmek mümkün olur. IOS kullanıcılarının müzik indirme işlemlerinde en çok tercih ettikleri uygulamalardan bir tanesi olarak bilinir. Tonify uygulamasını indirebilmek için App Store'a giriş yapılmalı ve indirme işlemi başlatılmalıdır. İndirme işleminin ardından uygulamaya giriş yapılarak aranılan müzik bulunabilir.


Turbo Downloader

Video ve müzik indirme, dosya yöneticisi, video ve müzik player özelliklerini bünyesinde barındıran bir uygulama olarak iPhone cihazlarda müzik indirme işlemi için kullanılan Turbo Downloader, IOS işletim sistemlerinde bulunması gereken bir uygulamadır. iPhone kullanıcılarının bu uygulamayı tercih ederek hızlı bir şekilde müzik ve video indirme işlemlerini yapabilmeleri mümkün olurken, aynı zamanda uygulamayı dosya yöneticisi olarak kullanabilmeleri de söz konusu olur. Bu uygulama seçeneklerinin yanı sıra, iPlay ve MixRadio gibi uygulamalar da iPhone cihazlarda müzik indirebilmeye yararlar. Müzik indirirken virüs bulaşmaması için verilen programlardan birinin tercih edilmesi gerekir.