WhatsApp Destek Hattı

Hazır E-ticaret Sitesi Scriptleri
İnternet çok fazla yaygınlaşmıştır. Bundan dolayı online alışveriş siteleri de yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinden alışveriş yapılan sitelere e- ticaret sitesi denilmektedir. E- ticaret siteleri, firmanın faaliyet gösterdiği siteye uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu noktada profesyonel firmalar, müşterinin beklentisine uygun web siteleri tasarlamaktadır. Alanında uzman personeliyle faaliyet göstermekte olan firmamız, webtasarim.net müşterilerimizin beklentilerini bire bir gerçekleştirmektedir. Bununla beraber, firmamız, hazır e-ticaret sitesi scriptleri sunarak müşterilerimize hızlı kurulum ve uygun fiyat gibi avantajlar sunmaktadır.


E-Ticaret Sitesi Scriptleri

Sitemizde insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen scriptler müşterimize sunulmaktadır. Bu sayede, e- ticaret sitesinin tasarımı çok daha ekonomik fiyata ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu scriptler, farklı sektörlere göre tasarlanmıştır. Müşteri, hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, hazır e-ticaret scriptlerinden birini seçebilir. Firmamız, kurulum konusunda müşterimize yardımcı olmaktadır.


E-Ticaret Sitesi Konusunda Kaliteli Hizmet

Firmamız, tecrübeli bir firma olmasından dolayı, müşterilerimize son derece şık ve işlevsel siteler tasarlamayı başarıyoruz. Bir e-ticaret firması, faaliyet gösterdiği sektöre uygun bir tasarıma sahip olmalıdır. Bizler, müşterilerimiz için dikkat çeken tasarımlara imza atıyoruz. Ancak, bir e- ticaret firmasının sağlam teknik altyapısı da olmalıdır. Firmamız, sağlam altyapısı ile güvenli siteler tasarlamaktadır. Bununla birlikte, firmamız grafik tasarım konusunda oldukça titiz çalışmalar yapmaktadır. Müşterimiz adına geliştirdiğimiz grafik tasarımın, müşterimizin kurumsal kimliğini yansıtmasına özen gösteriyoruz. Bunlarla beraber, tasarımını yaptığımız e-ticaret sitesinin sosyal medya bağlantılarını tamamlıyoruz. Son olarak, e-ticaret sitesine, sektörüyle alakalı, kaliteli görseller yüklüyoruz. Bu sayede, sitenin çok daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlıyoruz.


Webtasarim.net Olarak Neler Yapıyoruz?

Firmamız, müşterimize hazır e- ticaret scriptleri sunuyor. Ancak müşterimize başka birçok alanda kaliteli hizmet sağlıyoruz. Firmamızın hizmetlerini birkaç başlık altında toplayabiliriz.
-Web Tasarım
-Grafik Tasarım
-Dijital Pazarlama
-Fotoğraf ve Video
Bu hizmetlerin yanı sıra, Seo, Mobil Uygulama, Firma Tanıtım Filmi, Kurumsal Mail,vb. firmamız tarafından sağlanan hizmetlerdir. 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, müşterimize her aşamada bilgi veren, şeffaf bir yapıya sahip olmasından dolayı, pek çok kurumun tercihi olmayı başarmış durumdadır.